Archiwum - 26-28.06.2014 - Bałtycka Inauguracja Festiwalu Żagli

01 STY 1970 wstecz

Bałtycka Inauguracja Festiwalu Żagli - Darłowo 2014

Federacja Szkół Żeglarskich ISSA & Miasto Darłowo na rozpoczęcie wakacji organizuje Bałtycką Inaugurację FESTIWALU ŻAGLI w Porcie Darłowo. Dla żeglarzy, amatorów żeglarstwa ale i wszystkich gości zaplanowano szereg atrakcji w tym m.in.

  • uroczyste rozpoczęcie Festiwalu Żagli ISSA 2014 na Bałtyku
  • prezentacja jachtów i załóg
  • regaty o Puchar ISSA
  • festyn w żeglarskim klimacie. W ramach niego: mini targi sprzętu żeglarskiego, wykłady i prezentacje prowadzone przez instruktorów Federacji Szkół Żeglarskich ISSA, zabawy i konkursy, koncerty muzyczne w tym szanty i nie tylko, inscenizacje i animacje oraz wiele innych atrakcji

W imprezie weźmie również udział Kompania Reprezentacyjna Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. Żeglarze, podczas dwóch dni regatowych zmagać się będą w wyścigach morskich na wysokości Portu Darłowo. Kto w zmaganiach z wiatrem i wodą okaże się najlepszy w Darłowie - o tym przekonamy się już 27 i 28 czerwca br.

Partnerami imprezy są: Zarząd Portu Morskiego Darłowo, Darłowski Ośrodek Kultury, Zespół Szkół Morskich w Darłowie, Darłowski Klub Sportów Wodnych - Balticsurf , Szkoła Żeglarstwa Magola, Radio Koszalin, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. 

Informacje na podstawie strony miasta Darłowo: http://darlowo.pl
Redakcja serwisu www.darlowo.info.pl nie odpowiada za ewentualne zmiany.