Atrakcje Turystyczne

Zamek Książąt Pomorskich

Zamek Książąt Pomorskich to największa atrakcja turystyczna Darłowa - pochodzi z II połowy XIV wieku. Zamek był rozbudowywany przez kolejnych właścicieli. Obecnie w zamku obecnie mieści się muzeum, odbywają się wydarzenia kulturalne. więcej »

76-150 Darłowo, ul. Zamkowa 4

Aquapark Balticlandia

Aquapark Balticlandia na terenie Ośrodka Wczasowego Jantar w Darłówku. Aquapark Balticlandia to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny. więcej »

Darłówko Zach., ul. J. Muchy 4

Aquapark Jan

Przy hotelu Jan w Darłowie funkcjonuje AquaPark, o tej samej nazwie. To całoroczny obiekt, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. Park Wodny Jan to kompleks basenów ze zjeżdżalniami, jacuzzi, gabinetem odnowy biologicznej, kręgielnią i restauracjami, basen z wodą morską. więcej »

Darłówko Wsch., ul. Północna 14

Winnica przy Leśnym Dworku

Winnica przy Ośrodku LEŚNY DWOREK w Darłowie to wyjątkowe miejsce, które pozwoli Wam poczuć się jak na wakacjach w słonecznej Toskanii. więcej »

ul. Dębowa 7, Darłowo

Bowling w Darłówku

Gdzie na kręgle w Darłowie? W Darłowie działa kilka kręgielni, gdzie warto się wybrać z dziećmi, przy gorszej pogodzie. więcej »

Darłowo, ul. Słowiańska 24, ul. Dorszowa 3

Ustka

Czyste powietrze, lasy nadmorskie, czysta woda i szerokie plaże zachęcają do odwiedzania Ustki przez cały rok. więcej »

Cisowo

Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. więcej »