Polecane obiekty

Rezydencja LEGRAMS Hotel IRENA - Darłowo Hotel SPA LIDIA KARWIA nad morzem CHŁOPY nad Bałtykiem

 

BAZY NOCLEGOWE SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI:

Dąbki noclegi <- tutaj znajduje się baza noclegowa Dąbek i okolicy - ponad 150 prezentacji obiektów noclegowych. Dąbki leżą nieopodal Darłowa (ok. 8km wzdłuż wybrzeża na zachód) i posiadają status uzdrowiska.
Łazy noclegi <- baza noclegowa miejscowości Łazy (oddalonej od Darłowa o ok. 20km) i okolicy. Łazy - miejscowość leżąca na mierzei, sąsiadująca z Bałtykiem oraz dwoma jeziorami przybrzeżnymi.
Jarosławiec noclegi <- baza noclegowa Jarosławca (oddalonego o ok. 15km na wschód wzdłuż wybrzeża) i okolicy. W Jarosławcu warto odwiedzić latarnię morską.
noclegi w Bobolinie <- baza noclegowa leżącego między Darłowem a Dąbkami Bobolina i okolicy

Archiwum - 22.08.2014 - Piknik Lotniczy

Piknik Lotniczy - BALTIC AIR SHOW

22 sierpnia na Lotnisku Wojskowym w Darłowie odbędzie się Piknik Lotniczy - BALTIC AIR SHOW. Jest to impreza nawiązująca do morskich pokazów lotniczych, które odbyły się przed dwoma laty przy plaży wschodniej w Darłówku, które przyciągnęły tysiące sympatyków maszyn latających. Tym razem organizatorzy przyjęli formę statycznej wystawy aby umożliwić jeszcze bliższe poznanie maszyn, a nawet bezpośrednie stanięcie za ich sterami.

Na płycie lotniska do dyspozycji zwiedzających pojawią się min. : 

  • Samolot patrolowo-rozpoznawczy An-28B1R
  • Śmigłowiec ZOP Mi-14 PŁ
  • Śmigłowiec ratowniczy Mi-14PŁ/R
  • Śmigłowiec ratowniczy W-3RM "Anakonda"
  • Śmigłowiec Mi-2

Nie zabraknie również pokazów niezbędnego sprzętu do obsługi lotów jak i samych maszyn. W pokazie będą też uczestniczyć będą dwa trałowce z 8 Foltylli Obrony Wybrzeża, które będą przycumowane przy nabrzeżu Usteckim (Darłówko Wschodnie). Okręty będzie można zwiedzać w godz. 10:00-20:00 w czwartek oraz 15:00-20:00 w piątek (21-22 sierpnia).

Wejście na teren jednostki wojskowej możliwy będzie tylko bramą przy ulicy Lotników Morskich, gdzie podstawione autobusy będą dowoziły zainteresowane imprezą osoby na lotnisko.

Źródło informacji: oficjalna strona miasta www.darlowo.pl
Za zmiany dot. powyższej informacji redakcja www.darlowo.info.pl nie odpowiada.

Wizyt: 658 466, Dziś: 90, Osób online: 6

Kontakt i reklama