Polecamy

Atrakcje Darłowo - Dla aktywnych

Plaża »

Plaża to największa atrakcja każdej nadmorskiej miejscowości. To dla niej co roku przyjeżdżają tysiące wczasowiczów. Plaża w Darłowie - Darłówku podzielona jest ujściem Wieprzy. Na obu częściach czeka na turystów wiele atrakcji i gorący piasek. więcej »

Port »

Port w Darłówku obejmuje 3-kilometrowy odcinek nabrzeża Wieprzy i jest czynnym portem przeładunkowym, rybackim i turystycznym. Turystów najbardziej interesuje przede wszystkim port wschodni, skąd wypływają statki wycieczkowe. więcej »

 • Darłowo, ul. Józefa Conrada 27
 • 94 314 51 85

Aquapark Balticlandia »

Aquapark Balticlandia na terenie Ośrodka Wczasowego Jantar w Darłówku. Aquapark Balticlandia to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny. więcej »

 • Darłówko Zach., ul. J. Muchy 4
 • 94 314 34 26
 • recepcja@jantar-morze.pl

Aquapark Jan »

Przy hotelu Jan w Darłowie funkcjonuje AquaPark, o tej samej nazwie. To całoroczny obiekt, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. Park Wodny Jan to kompleks basenów ze zjeżdżalniami, jacuzzi, gabinetem odnowy biologicznej, kręgielnią i restauracjami, basen z wodą morską. więcej »

 • Darłówko Wsch., ul. Północna 14
 • 94 314 49 10
 • parkwodny@parkwodny.net

Wycieczki piesze »

Darłowo to miasto przez, które przebiega kilka szlaków turystycznych - to dobry pomysł na zaplanowanie ciekawej, pieszej wycieczki. więcej »

Szlaki rowerowe »

Gdzie na rower w Darłowie? Przez Darłowo przebiega kilka szlaków rowerowych. To dobry pomysł na ciekawą wycieczkę rowerową. Dodatkowo w Darłowie działa kilka wypożyczalni rowerów. więcej »

Szlaki kajakowe »

Gdzie na kajak w Darłowie? Wieprza i Grabowa to rzeki, które stanowią świetne szlaki kajakowe. Spływy kajakowe to nie tylko sprawdzenie siebie i swojej wytrzymałości, ale również wspaniała przygoda, połączona z możliwością poznania zachwycających okolic rzek. więcej »

Wędkarstwo morskie »

Darłowo to raj dla miłośników wędkarstwa morskiego. Każdego dnia, z darłowskiego portu wypływa kilkanaście kutrów na połowy ryb morskich, zwłaszcza dorsza. więcej »

Bowling w Darłówku »

Gdzie na kręgle w Darłowie? W Darłowie działa kilka kręgielni, gdzie warto się wybrać z dziećmi, przy gorszej pogodzie. więcej »

 • Darłowo, ul. Słowiańska 24, ul. Dorszowa 3

Park Linowy w Darłówku »

Jedną z atrakcji turystycznych skierowaną głównie do dzieci jest park linowy. Do dyspozycji gości kilka tras i zjazd tyrolski. więcej »

 • 76-150 Darłówko Wsch., ul. Conrada
 • 533 555 140
 • biuro@nad-baltykiem.com

Rejsy na Bornholm »

Z Darłowa można wybrać się na wycieczkę na duńską wyspę Bornholm. Rejsy organizuje Kołobrzeska Żegluga Pasażerska. więcej »

 • 78-100 Kołobrzeg, ul. Morska 7
 • 94 352 43 01

Festiwale i wydarzenia »

Darłowo to miasto, w którym odbywa się wiele imprez cyklicznych: Festiwal Filmów Skandynawskich, Festiwal Teatrów Ulicznych, Bieg Eryka, Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych, Zawody Wędkarskie o Puchar Królewskiego Miasta Darłowa. więcej »

Ranczo Mustafa, Bobolin »

Gdzie na konie w Darłowie? W pobliskim Bobolinie znajduje się Ranczo Mustafa, gdzie na najmłodszych adeptów jazdy konnej czekają kuce. Zaawansowani mogą wybrać się na poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem morza. więcej »

 • Bobolin 2
 • 94 314 86 66

Latarnie Morskie »

Miejscowości, w których znajdują się latarnie morskie na terenie województwa zachodniopomorskiego i odległości pomiędzy poszczególnymi latarniami. więcej »

Ziemia Darłowska »

Ziemia Darłowska położona jest w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Licząca 17000 miejsc baza noclegowa wraz z obiektami towarzyszącymi zapewnia wspaniałe warunki wypoczynku. więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Dąbki »

Wspaniały mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod morskie powietrze, rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowy wypoczynek. więcej »

Bobolin »

W samej miejscowości nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów - zawsze można wybrać się do nich do sąsiedniego Darłowa czy Dąbek. więcej »

Jarosławiec »

JAROSŁAWIEC - miejscowość letniskowa położona na środkowym wybrzeżu, wśród sosnowych lasów, obok jeziora Kopań oraz Wicko. więcej »

Ustka »

Czyste powietrze, lasy nadmorskie, czysta woda i szerokie plaże zachęcają do odwiedzania Ustki przez cały rok. więcej »

Cisowo »

Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. więcej »

Kopań »

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »

Wicie »

Chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z małymi dziećmi oraz turyści, którzy cenią sobie wypoczynek w ciszy i spokoju. więcej »

Wizyt: 969 637, Dziś: 28, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem